Long Beauty Karite Butter Mask me karite për flokë kacurrela. Eshtë produkti i duhur për t’u përdorur nëse doni të lehtësoni stilimin e flokëve tuaj. Gjithashtu t’i jepni flokëve një pamje të butë dhe me shkëlqim. Ky produkt është i pasur me karite. Një përbërës natyral i njohur për cilësitë e tij të hidratimit dhe të kujdesit për flokët. Përveç kësaj, kjo maskë gjithashtu ndihmon në parandalimin e elektrizimit të flokëve.

Për të përdorur këtë produkt, fillimisht duhet të lani flokët me shampon të linjës së njëjtë Karite Butter Shampoo  dhe pastaj të aplikoni maskën në flokët e lagur. Masazhoni lehtësisht flokët tuaj për disa minuta për të siguruar që produkti të përhapet në mënyrë të njëtrajtshme. Në fund, shplani flokët me ujë të ngrohtë për të hequr produktin.

Në përgjithësi, Long Beauty Karite Butter Mask me karite për flokë kacurrela është një zgjidhje e shkëlqyeshme për ata që duan të mbajnë flokët e tyre të butë dhe të shndritshëm. Me përdorimin rregullt të kësaj maske, ju do të mund të keni flokë të shëndetshëm dhe të bukur në çdo kohë.

Made in Italy.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “LongBeauty, Karite Butter Mask, 1L”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Long Beauty Karite Butter Mask kacurrela
LongBeauty, Karite Butter Mask, 1L
800 L
Rated 0 out of 5

In stock