fbpx

WAHL

 • Wahl Super Taper Chrome, Classic Series

  Wahl Super Taper Chrome eshte nje makine e fuqishme kabull e cila eshte ideale për përdorim të vazhdueshëm.
  Makina ka motor profesional  V5000 për qëndrueshmëri dhe jetëgjatësi. Leva e përshtatshme e gishtit rregullon rreshtin dhe strukturën pa ndryshuar tehe. Me një dizajn elegant dhe të qëndrueshëm të kromit.

   

  Karakteristikat e produktit:

  Blade: kromuar

  Gjatësia e kabullit: 2.3 m

  Gjatësia e prerjes: 1 – 3.5 mm

  Pesha: 450 g (pa kabull)

   

   

  Made in USA

   

  9,000 L9,500 L
 • Wahl Taper 2000, Classic Series

  Wahl Taper 2000 eshte makine e fuqishme me kabull , ideale për përdorim të vazhdueshëm. Me nje motor profesional V5000 qe ofron  qëndrueshmëri dhe jetëgjatësi. Komplet me teh precize të kromuar. Leva eshte e përshtatshme me gishtit me ane te ciles rregullohet rreshti dhe struktura pa ndryshuar tehet  1 – 3.5 mm. Përfshihen 4 krehera plastike të bashkangjitur.

   

  SPECIFIKIMET

  Blade: Fiks, Chrome Blade me levë

  Gjatësia e kabullit: 2.4 m

  Gjatësia e prerjes: 1 – 3.5 mm

  Gjerësia e prerjes: 40 mm

  Koha e funksionimit:  e vazhdueshme

  Operacioni: Motor profesional V5000,

  Pesha: ca. 620 g (me kabull)

   

  Made in USA

  9,000 L9,500 L
 • Wahl Icon, Classic Series

  Mos ji mesatar, bëhu ikonë!

  Ky makinë ultra e fuqishme me madhësi të plotë është e shkëlqyeshme për prerjen dhe realizimin e fade. Clipper Wahl Icon është i pajisur me një motor v9000 që funksionon më shpejt dhe më i freskët sesa një makinë standarde. Mos u trego mesatar, bëhu ikonë.

  Përjetoni fuqinë dhe qëndrueshmërinë e kësaj makine sot!

  Made in USA

  9,000 L10,000 L

  Wahl Icon, Classic Series

  9,000 L10,000 L
 • Wahl Super Taper, Special Edition Wood

  Wahl Super Taper special edition wood është një makinë qethje profesionale e fuqishme, me precizion të lartë e cila është ideale për përdorim të vazhdueshëm. Motori i makinës është v5000 për më shumë jetëgjatësi. Me anë të levës ndryshohet gjatësia e prerjes nga 1 – 3.5mm pa qënë e nevojshme të ndërrohet koka e makinës.

   

  Kutia përmban:

  • Makinën
  • Krëhërin për prerje
  • Vajin
  • Furcën për pastrimin e kokës së makinës
  • Kapakun e kuq mbrojtës për kokën e makinës
  • 4 krëhëra plastikë (3,6,10 dhe 13mm)

   

  Made in USA.

   

   

  8,500 L9,500 L
 • Wahl 1919, Limited Edition

  Me blerjen e makinës Wahl 1919 ju përfitoni dhuratë setin me 3 krëhëra metalikë premium.

   

  Edicioni i kufizuar i 100-vjetorit Wahl Cordless përmban motorin më të fuqishëm të Wahl por që gjeneron një shpejtësi më të lartë të tehut me çift rrotullues të rritur për më shumë fuqi në prerje. Asnjëherë nuk mbaron  energjia elektrike me këtë makinë pa tel sepse mund të përdoret në kordon nëse bateria e tij është e ulët. Paketa e energjisë e teknologjisë Lithium Ion jep mbi 70 minuta kohë operimi dhe kërkon vetëm 70 minuta për të rimbushur plotësisht. Paraqet një teh të hollë të rregullueshëm për zbehje precize, me një fund të sheshtë që lejon prerje më të ngushtë. Tehu rregullohet në mbivendosje zero me një levë të rregullueshme të gishtit për fleksibilitet të rritur. Makina është plotësisht metalike, duke e bërë atë jashtëzakonisht të fortë.

   

  Kompleti përfshin:

  • 1 x makinën
  • 1 x vajin
  • 1 x furçën e pastrimit
  • 1 x karikuesin
  • 1 x broshurë udhëzimesh

   

  Made in USA

  19,900 L22,000 L

  Wahl 1919, Limited Edition

  19,900 L22,000 L
 • Wahl Cordless, Magic Clip Metal, Limited Edition

  Wahl Cordless Magic Clip Metal Limited Edition me bateri është një nga makinat profesionale më të njohura të Wahl. Makina mund të përdoret në kordon nëse bateria e tij është e ulët. Paketa e energjisë e teknologjisë Lithium Ion jep mbi 90 minuta kohë të funksionimit dhe kërkon vetëm 120 minuta për tu rimbushur plotësisht.
  Projektuar fillimisht për flokë të pakontrollueshëm, kjo makinë është e jashtëzakonshme dhe e gjithanshme duke e bërë atë ideal për të gjitha llojet e flokëve. Me një teh të patentuar me dhëmbë të mprehtë dhe një motor rrotullues jashtëzakonisht të fuqishëm.

  Karakteristikat kryesore:

  • Gjatësia e prerjes: 0.8-2.5mm
  • Gjerësia e prerjes: 40 mm
  • Rregullon në mbivendosje zero
  • Ideale për të gjitha prerjet dhe realizimin e fade
  • Blades të kromuar me rezistencë të lartë ndaj ndryshkut.

   

   

  Kompleti përfshin:

  • 1 x Cordless Magic Clipper Clipper Metal Edition Limited
  • 1 x krehër prerje
  • 3 x krehëra metalik (# 0,5, # 1 dhe # 1.5)
  • 1 x vaj makine
  • 1 x furçë pastrimi
  • 1 x karikuesin
  • 1 x broshurë udhëzimesh

   

  Made in USA.

  19,000 L20,000 L
 • Wahl Hair Grip, 2 cop

  Wahl Hair Grip është zhvilluar posaçërisht për të rregulluar flokët gjatë prerjes.

   

  Karakteristikat e produktit:

  • E lehtë për tu vendosur dhe për tu hequr nga flokët.
  • Nuk dëmton flokët. Nuk lë mbetje në flokë.
  • Vendoset në flokë të thatë ose të lagur.
  • Pastronjeni me sapun dhe ujë.
  • E lehtë për t’u përdorur.
  • Shumë herë e ripërdorshme.
  • Asnjë prerje nuk është e nevojshme, teknologji e lehtë velcro.
  1,000 L
 • Wahl Professional Tool Mat

  Mbroni mjetet dhe sipërfaqet e punës kundër rënies, nxehtësisë dhe gërvishtjeve me Mat Wahl Tool. Ky produkt përbëhet nga një material i pa rrëshqitshëm, mat i cili është i dizajnuar për mbrojtje afatgjatë të stacionit tuaj të punës gjatë ditëve të ngjeshura. Materiali i këtij produkti ju mundëson ta lani atë pa e dëmtuar.

   

  Përmasat e produktit – 45 x 30 x 1 cm.

  2,000 L
 • WAHL FINALE GOLD FOIL + CUTTER, 5 STAR SERIES

  Një paketë gjithëpërfshirëse zëvendësuese për shaver 5 Star Wahl Finale, kjo paketë përmban 1 rrjetë prej ari zëvendësuese dhe një asamble shiritash prerësësh e cila e shndërron makinën si të re.

  E prodhuar me arin hipoallergjik me cilësi më të lartë, rrjeta Wahl Finale ju ndihmon të jepni rruajtjen më të afërt pa irrituar lëkurën. Rrjeta ultra e shkëlqyeshme mundëson një gjatësi prerjeje super të afërt 0.1 mm ndërsa kërkon vetëm presionin më të lehtë për një ekspert, rruajtje pa gunga.

   

  Made in USA

  4,000 L
 • WAHL FINALE GOLD FOIL, 5 STAR SERIES

  Kjo rrjetë rroje e vetme është projektuar posaçërisht për përdorim profesional të makinës Wahl Finale Shaver.

   

  E prodhuar me arin hipoallergjik me cilësi më të lartë, petëza Wahl Finale ju ndihmon realizoni heqjen e qimeve ekstra zero më pa irrituar lëkurën. Petëza ultra e shkëlqyeshme mundëson një gjatësi prerjeje super të afërt 0.1 mm ndërsa kërkon vetëm presionin më të lehtë për një ekspert, rruajtje pa gunga.

   

  Made in USA

  3,000 L
 • WAHL DETAILER LI CORDLESS, 5 STARS SERIES

  Wahl Detailer Li cordless me bateri ju mundëson të krijoni skicat dhe formën përfundimtare të mprehtë.Teknologjia e Baterisë Revolucionare Lithium Ion siguron deri në 100 minuta kohë operimi me një ngarkesë prej 45 minutash me një dritë LED të dobishme për të treguar nivelin e fuqisë.E lehtë dhe me stil, Detailer Cordless Detim Li Li përdor tehe T-ekstra të gjera për rezultate të shpejta të prerjes të cilat mund të rregullohen në mbivendosje zero për të ofruar prerje edhe më të afërt, skicë dhe detaje të sakta.

   

  Karakteristikat e makinës:

  – Përdoret me kabull ose pa kabull.

  – Bateria Lithium Ion (100 minuta kohë operimi nga 45 minuta karikim).

  – T-teh i gjerë.

  – Tehat me mbivendosje zero.

   

  Kutia përmban:

  – 3 krëhëra plastik

  – Mbështetësen e karikimit

  – Furçën para rrojes.

  – Kapakun e kuq mbrojtës për tehun e makinës

  – Furçen pastruese

  – Vajin i cili këshillohet te hidhet tek koka e makinës cdo 2 përdorime.

   

  Made in USA.

   

  17,000 L
 • WAHL FADE BRUSH

  Wahl Fade Brush përcakton qartë punën tuaj gjatë realizimit të fade.

   

  Fijet e buta të furcës profesionale per fade ndihmojnë për të hequr butësisht mbetjet e flokëve dhe për të prerë flokët pa u ngjitur në lëkurën e kokës, duke ndihmuar në identifikimin e çdo papërsosmërie.

   

  Kjo furcë fade është veçanërisht e përshtatshme për t’u përdorur në flokë të imët dhe te ndjehshëm.

   

  Furca përmban një dorezë klasike të formës së lotit për përdorim të rehatshëm dhe kontroll maksimal.

  1,200 L

By price

error: Mos kopjo se ngel ne klase!!!