Uppercut Deluxe Pomade – Vantasy Edition

Një kthesë e viteve 70 në Pomade-n tonë të dashur Deluxe, ndryshe nga çdo gjë që kemi bërë më parë.
Ne e kemi transformuar plotësisht Pomade me një aromë të vetme dhe Flake ari.
Por mos u shqetësoni, do të funksionojë saktësisht njësoj si Deluxe Pomade i provuar dhe testuar

Deluxe Pomade është dizajnuar për një djalë dallues që ka një stil të veçantë në mendje. E përsosur për pamje të përjetshme, klasike – siç janë pompadurat e larta, pjesët anësore dhe pjesët e pasme të shkëlqyera.

Produkti i parë i pomadës së flokëve në gamën Uppercut Deluxe, Deluxe Pomade vendos shiritin për cilësinë dhe ka vendosur vetë një kult që vijon me kalimin e viteve.

Deluxe Pomade punon jashtëzakonisht mirë në një larmi të gjatësive dhe llojeve të flokëve. Pomada funksionon mirë në llojet e flokëve të hollë, të trashë kaçurrelë ose të drejtë. E përkryer për të kontrolluar flokët e pabindur ose kokëfortë.

Deluxe Pomade është i tretshëm në ujë, kështu që mund të lahet me lehtësi.

Pomada jonë e gjithanshme është e domosdoshme për gamën tuaj të stiluesve. Ju do të jeni në gjendje të formoni dhe përcaktoni stilin tuaj nga rrënja në majë, përpara deri prapa, duke arritur një stil të ngushtë klasik.

Historia e Vantasy Collection:

Vitet 1970 ishin një kohë e veçantë.
Në të njëjtën epokë skateboarding bëri hapat e parë vertikalë në pishinat e oborrit të shtëpisë, furgonë boogie me porosi po dilnin në rrugë.
Duke shfaqur vepra arti të guximshme me ajër të gdhendur në punë me ngjyra metalike, këto automjete që nxisnin zilinë ishin një pamje për t’u parë. Frymëzuar nga ikonat e artit fantazi si Frazetta dhe Vallejo së bashku me botime të tilla si
Revista Heavy Metal, furgoni boogie ishte mishërimi i artit të klasit të lartë, oktanit të lartë.
Kjo kapsulë e edicionit të kufizuar “Vantasy” është një homazh për atë kohë të lavdishme. Fletë metali prej ari Deluxe Pomade, e përmbajtur në një guaskë metali arti fantazi të stilit të viteve 70-të.

E tëra që mungon janë tubat anësorë

Detajet e produktit:

Mbajtesia: I fortë pa ngurtësi me shkëlqim të lartë

Udhëzues stili: E përsosur për kontrollimin dhe përcaktimin e pompadurit, pjesëve anësore dhe mbështetëseve të shkëlqyera

Lloji i flokëve: I përshtatshëm për lloje flokësh të drejtë, me onde ose kaçurrela, normal në të trashë, me gjatësi të shkurtër deri të mesme

Aroma: Love Potion – një përzierje mashkullore e agrumeve dhe erëzave që do t’ju kthejë drejt në vitet 70

Ngjyra: Flok i artë – mos u shqetësoni, asnjë mbetje nuk do të mbetet në flokët tuaj

Madhësia: 100ml

Me baze uji qe lahet lehtesisht nga floku

Perdorimi:

Vendoseni në flokë të thatë që janë larë paraprakisht.

Filloni duke punuar një sasi të vogël pomade në pëllëmbët e thatë dhe sigurohuni që të përhapeni në mënyrë të barabartë në të dy duart. Vendosni një sasi të vogël në pjesën e skajit duke përdorur majat e gishtave, pastaj punoni nga pjesa e pasme e kokës tuaj përpara duke u siguruar që të përhapni pomadën në mënyrë të barabartë në të gjithë flokët tuaj.

Përdorni një krehër, formësoni dhe përcaktoni stilin tuaj nga rrënja në majë, para mbrapa. Për një mbajtje ose shkëlqim shtesë, ndërtoni shtresa të Deluxe Pomade ndërsa shkoni, përpara se ta perfundoni stilin tuaj. Bëni një hap prapa pasqyres, dhe admironi lookun tuaj.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Deluxe Pomade – Vantasy Edition”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

uppercut deluxe pomade vantasy
Deluxe Pomade – Vantasy Edition
2,200 L
Rated 0 out of 5

In stock