Layrite Deluxe Grooming Spray eshte sekreti i berberit për flokë më të trashë!

I rezervuar shpesh për profesionistët, i vjedhur nga të dashurat dhe i huazuar nga gratë. Ky sprej i tretshëm në ujë është i përsosur për përgatitjen e flokëve të thatë ose të lagur sa herë që dëshironi vëllim, teksturë dhe mbajtje pak me te forte. Është gjithashtu e shkëlqyeshme për ato që nuk i pëlqen të vendosin shumë gjëra në flokët e tyre. Por prapë i pëlqen të duken pak te rregulluar.

Përveçse e bën flokët tuaj të duket më mirë, Grooming Spray ka edhe një aromë të veçantë. Aroma do të bëjë që flokët tuaj të lënë një efekt të veçantë tek të tjerët. Ky produkt nuk përmban alkool, kështu që nuk ka rrezik për të dëmtuar flokët tuaj.

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Layrite Deluxe Grooming Spray”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Layrite-Deluxe-Grooming-Spray
Layrite Deluxe Grooming Spray
2,200 L
Rated 0 out of 5

In stock