Shampo Young Liss Effect me vaj Argani dhe Kashmiri. Eshtë zgjedhja e duhur për të rikthyer plotësisht hidratimin ne flokët tuaj. Përbërësit e pasur të kësaj shampo, si vaji i arganit dhe kasmiri, do të japin flokëve tuaj një pamje të butë dhe një efekt të shkëlqyeshëm.

Eshtë veçanërisht i krijuar për të kujdesur për flokët tuaj dhe për t’u dhënë atyre një trajtim të veçantë. Përdorimi i rregullt i kësaj shampoje do të ndihmojë në rikthimin e hidratimit të humbur të flokëve tuaj. Përbërësit cilësorë të vajit të arganit dhe kasmirit do të ndihmojnë në zbutjen e flokëve të thatë dhe të dëmtuar.

Kujdesuni për flokët tuaj dhe përdorni këtë produkt të veçantë për të trajtuar dhe përmirësuar cilësinë e tyre. Provoni tani dhe ndjeni ndryshimin!

Sasia

300 ml, 1 L

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Young Liss Effect Shampo, Y-Liss”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

shampo y-liss-argan-and-cashmere
Young Liss Effect Shampo, Y-Liss
700 L1,500 L
Rated 0 out of 5
Add to cart