Shampo Profesionale Young Energising parandalon rënien e flokëve dhe i densifikon ato. E përshtatshme për flokë të hollë, të dobët dhe të rralluar. Lufton plakjen e rrënjës dhe rigjeneron fijet e flokëve. Nese keni probleme me renien e flokeve kjo shampo eshte plotesisht e rekomandueshme.

Duke përdorur këtë shampo ndërkombëtarisht njohur, ju do të përfitoni nga formula e avancuar që ndihmon në rritjen e densitetit të flokëve dhe në parandalimin e dëmtimit të tyre. Kjo do të ndihmojë që flokët tuaj të kenë një pamje më të fortë dhe të shëndetshme.

Mos hezitoni të provoni Shampon Young Energising dhe të përfitoni nga efektet e tij të fuqishme për flokët tuaj. Ju do të ndjeni ndryshimin dhe do të keni flokë të shëndetshëm, të forta dhe të dendura. Nuk ka kohë të humbur – bëni një hap drejt kujdesit maksimal të flokëve tuaj.

 

Sasia

300 ml, 1 L

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Young Energising Shampo, Y-Vigor”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

shampo prefesionale y-vigor-energising
Young Energising Shampo, Y-Vigor
700 L1,500 L
Rated 0 out of 5
Add to cart