Versace Pour Homme nga Versace është një parfum për meshkuj me tonalitete aromatike fougere. Ky parfum u lansua në vitin 2008 dhe u krijua nga Alberto Morillas. Në këtë parfum do të ndjeni notat kryesore të limonit, bergamotit, nerolit dhe luleve të majit të trëndafilit. Notat e mesme përfshijnë hijacinthin, drurin e arinjve, clary sage dhe geraniumin. Ndërsa notat bazë janë fasulja tonka, muskujt dhe amberi.

Në këtë set perfshihet parfumi Pour Homme EDT prej 100 ml, një parfum me madhësi të vogël prej 10 ml si dhe një çantë për të transportuar parfumin.

Eshtë nje nga parfumet më të përsosur që duhet provuar. Aroma është e mrekullueshme dhe shumë e qëndrueshme. Ky parfum mund të përdoret në cdo rast.

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Versace Pour Homme EDT Set”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Versace-Pour-Homme-EDT-Set
Versace Pour Homme EDT Set
13,500 L
Rated 0 out of 5

In stock