Versace Eros Eau de Parfum për meshkuj është një aromë moderne dhe tepër freskuese. Eros eshte e përshtatshme për çdo stinë dhe rast. Ky parfum fillon me notat e gjalla dhe të freskueshme të mentes, mollës dhe agrumeve si limoni dhe mandarina, duke e bërë të paharrueshme. Në zemër të përbërjes ndjejmë notat e ambroxanit, barbarozës dhe sherebelës qetësuese. Notat bazë të parfumit përmbajnë vanilje të shijshme, lëkurë, aromë drusore të drurit të kedrit dhe drurit të sandaleve, paçulit dhe më shumë aromë agrume të portokallit.

Seti perfshin nje parfum Versace Eros EDP 100ml, një parfum travel size 10ml dhe një Çantë. 

Parfumi ka një aromë të paharrueshme dhe vjen në një shishe të shkëlqyer prej 100ml. Shishe tipike për brendin Versace. Notat kryesore të parfumit janë nenexhiku, molla, limoni dhe mandarina, ndërsa notat e mesme përfshijnë ambroxanin, barbarozën dhe sherebelën. Notat bazë përbëhen nga vanilja, lëkura, druri i kedrit, druri i sandaleve, paçuli dhe portokalli.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Versace Eros Eau de Parfum Set”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Versace Eros Eau de Parfum set
Versace Eros Eau de Parfum Set
Original price was: 15,500 L.Current price is: 13,500 L.
Rated 0 out of 5

In stock