Versace Dylan Turquoise Pour Femme është një aromë lulesh frutash për femra, e cila u lancua në vitin 2020. Kjo aromë e re është krijuar nga kuzhina e famshme e parfumeve të Versace, e cila u frymëzua nga një udhëtim në një ishull të largët. Parfumi ka notat kryesore të limonit, mandarinës dhe piperit rozë. Notat mesatare përfshijnë guavën, freesia, cassis dhe jasminin. Ndërsa notat bazë janë Clearwood, Musk dhe Kedri. Hunda e kësaj arome është krijuar nga Sophie Labbe.

Ky set përfshin një parfum Versace Dylan Turquoise EDT me vëllim prej 90 ml, një lotione trupi me vëllim prej 100 ml, një gel dush prej 100 ml dhe një çantë.

Historia e krijimit te parfumit:

Në vjeshtën e vitit 2020, u lëshua në treg parfumi i ri Versace Pour Femme Dylan Blue – Versace Pour Femme i Dylan Turquoise. Ky parfum ishte i frymëzuar nga një udhëtim në një ishull largët. Parfumi i ri i quajtur Dylan Turquoise, është një aromë e freskët dhe rinore, e cila përshkruhet si sensuale. Parfumerja Sophie Labbé krijoi këtë aromë, e cila ka notat kryesore të mandarinës, limonit primofiore dhe piperit rozë. Zemrën e aromës e përbëjnë sythi i rrushit pa fara të zezë, jasemini, freesia dhe guava. Ndërsa baza e aromës përfshin Kedrin, Myshkun dhe Clearwood™.

Paketimi i këtij seti përmban një parfum të ngjashëm me një rrënjë të pasur dhe notave frutore. Një lotion trupi që hidraton dhe zbut lëkurën tuaj. Gjithashtu një gel dushi që pastron dhe i jep një aromë të këndshme trupit tuaj. Ju do perfitoni dhe një çantë tërheqëse që ju mund ta përdorni për të mbajtur produkte të ndryshme kozmetike.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Versace Dylan Turquoise Set”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Versace-Dylan-Turquoise-Set
Versace Dylan Turquoise Set
Original price was: 15,500 L.Current price is: 13,500 L.
Rated 0 out of 5

In stock