Seti perfshin nje parfum Versace Crystal Noir EDT 90 ml, nje Body Lotion 100 ml, nje Shower Gel 100 ml dhe nje Çantë.

Crystal Noir nga Versace është një aromë me lule qelibar për femra. Crystal Noir u lançua në vitin 2004. Hunda pas kësaj arome është Antoine Lie. Notat kryesore janë piper, xhenxhefil dhe kardamom; notat e mesme janë kokosi, gardenia, lule portokalli dhe bozhure; notat bazë janë dru sandali, myshku dhe qelibar.

Sipas Donatella Versace, Crystal Noir është një esencë e rrallë, sensuale dhe delikate. Nota qendrore e përbërjes është gardiania misterioze, e freskët, sensuale, e ndritshme dhe kremoze, e riprodhuar nga teknologjia ‘headspace’. Qelibar dhe myshku në bazë e bëjnë aromën të errët dhe misterioze, shumë sensuale dhe të dallueshme. Aroma u krijua nga Antoine Lie në 2004.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Versace Crystal Noir Set”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Versace-Crystal-Noir-Set
Versace Crystal Noir Set
13,500 L

In stock