Tom Ford Tobacco Vanille familja e aromave: “e ngrohtë dhe pikante” ky parfum i shijshëm dhe i vleresuar është një zgjedhje e shkëlqyeshme për ato që duan një aromë unike. Mban në vetvete aromën e një aftësie të rrallë me një qëndrueshmëri të gjatë dhe një aromë të fortë do t’ju bëjë të ndiheni të sigurt dhe të ndryshëm nga të tjerët.

Lloji i parfumit: Erëza druri

Shënimet kryesore: Gjethja e duhanit, Vanilja, Xhenxhefili

Përshkrimi i aromës: rishpik duhanin klasik me kokrra tonka kremoze, vanilje, kakao, akorde frutash të thata dhe lëng druri të ëmbël për një përshtypje moderne, të pasur dhe plot energji të besimit dhe fuqisë.

Me notat baze të vaniljes dhe gjetheve të duhanit, kjo aromë do t’ju bëjë të ndiheni të sigurt dhe të freskët gjatë gjithë ditës. Nëse kërkoni një parfum të veçantë që do të bëjë që të ndiheni të veçantë, atëherë Tom Ford Tobacco Vanille EDP 100 ml është zgjedhja e duhur për ju.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Tom Ford Tobacco Vanille EDP 100 ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tom-Ford-Tobacco-Vanille-EDP-100-ml
Tom Ford Tobacco Vanille EDP 100 ml
38,500 L

In stock