Seti perfshin nje parfum Tom Ford Ombre Leather EDP 100 ml dhe nje Body Spray 150 ml.

Ombré Leather (2018) nga Tom Ford është një aromë lëkure për femra dhe meshkuj. Ombré Leather (2018) u lançua në vitin 2018. Hunda e kësaj arome është Sonia Constant. Nota e sipërme është kardamom; notat e mesme janë Lëkurë dhe Jasemini Sambac; notat bazë janë Amber, Myshk dhe Patchouli.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Tom Ford Ombre Leather Set”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tom-Ford-Ombre-Leather-Set
Tom Ford Ombre Leather Set
26,500 L

In stock