Tom Ford Noir Extreme: një aromë drunore orientale për meshkuj

Noir Extreme është një aromë e shijshme dhe tërheqëse për meshkuj. Ky parfum i fresket, pikant, dhe i ëmbël bën njerëzit të ndiejnë një ndjenjë komforti dhe kënaqësie.

Në notat kryesore të këtij parfumi përfshihen vaji i mandarinës, neroli, shafrani, kardamomi dhe arrëmyshku, duke krijuar një harmoni të shkëlqyer. Notat e zemrës përfshijnë një ëmbëlsirë kulfi indiane, trëndafili absolut, jasemini, luleve të portokallit dhe akordit mastikë. Këto note të ndryshme krijojnë një ambiencë të thellë, tërheqëse dhe tërheqëse.

Në notat bazë, qelibari, druri i sandalit dhe vanilia i japin aromës një ndjenjë të ngrohtësisë dhe kompletueshmëri. Ky parfum është i përshtatshëm për veshje në vjeshtë ose dimër.

Ky parfum nga Tom Ford është shume i larmishëm që do t’ju mbajë të kënaqur për një kohë të gjatë. Kjo aromë do t’ju bëjë të ndjeheni të veçantë dhe të jeni në qendër të vëmendjes, kudo që shkoni. Nëse kërkoni një parfum të shkëlqyeshëm që do t’ju përfshijë me notat e tij të thella dhe aromat e ndryshme, atëherë Tom Ford Noir Extreme është zgjedhja e duhur për ju.

ml

50, 100

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Tom Ford Noir Extreme EDP”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tom-Ford-Noir-Extreme
Tom Ford Noir Extreme EDP
16,500 L22,500 L
Rated 0 out of 5
  • 50
  • 100
Add to cart