Tom Ford Noir De Noir, e errët, seksi dhe kënaqëse. Duke përfshirë dhe festuar Yin dhe Yang, kjo aromë e pasur orientale zbulon anën femërore të Tom Ford. Lule të pasura femërore dhe toka e tartufit të zi, vaniljes, patçulit, drurit të udit dhe myshkut të pemës i shtojnë një sensualitet të ngrohtë këtij orientali të errët chypre.

“Noir de Noir është i errët, seksi dhe kënaqës. Yin përplaset me Yang me trëndafil të zi, tartuf të zi dhe patchouli për një zgjim intensiv dhe sensual.” – Tom Ford.
Shënimet kryesore: Shafran, Tartufi i Zi, Vanilje, Patçuli, Dru Oud, Lule Crocus.
Unisex.

Për përdorim më të mirë të kësaj arome, rekomandohet të ruhet në një vend të freskët dhe të errët. Me këtë aromë tërheqëse, ju mund të ndjeheni të sigurtë dhe të përkryer për çdo rast. Tom Ford Noir De Noir është një aromë që nuk do ta harrosh kurrë.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Tom Ford Noir De Noir EDP 50 ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tom-Ford-Noir-De-Noir-EDP-50-ml
Tom Ford Noir De Noir EDP 50 ml
28,500 L
Rated 0 out of 5

In stock