Tom Ford Fucking Fabulous është një aromë lëkure për femra dhe meshkuj. Fucking Fabulous u lançua në vitin 2017. Notat kryesore janë Lavender dhe Clary Sage. Te mesme janë Lëkurë, Bajame e hidhur, Vanilje dhe Orris. Ndërkohë, bazat janë të përbërura nga lëkura, fasule Tonka, lesh kashmiri, dru i bardhë dhe qelibar. Fucking Fabulous është një aromë lëkure e cila ka ndryshuar standartet e botës së parfumeve që prej prezantimit te tij.

Brandi prezanton një edicion të ri të kufizuar të quajtur Fucking Fabulous nga linja e tij ekskluzive e parfumeve Private Blend gjatë Javës së Modës në Nju Jork në shtator 2017.

Përbërësit kryesorë të përbërjes përfshijnë vajin e bajames së hidhur, kokrrën tonka, rrënjën e orrisit, lëkurën, lesh kashmiri dhe vajin e sherebelës.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Tom Ford Fucking Fabulous EDP 100 ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tom-Ford-Fucking-Fabulous-EDP-100-ml
Tom Ford Fucking Fabulous EDP 100 ml
53,500 L
Rated 0 out of 5

In stock