Parfumi Tom Ford Black Orchid është krijuar nga shtëpia e modës dhe stilistëve Tom Ford. Ky parfum luksoz dhe sensual unisex ofron një aromë të pasur dhe të errët, e cila përbëhet nga një ilaç i përfytyrueshëm i orkidesh dhe erëzash të zeza.

Notat e parfumit:

Në këtë parfum të çmuar, nota kryesore janë jasemini, gardenia, rrush pa fara e zezë, limon, bergamot, mandarin dhe tuberoz. Në mes të tyre, orkideja, nota pikante, nota fruti dhe lotusi bëjnë të qartë ekuilibrin e saj. Për të shtuar më shumë në këtë ilaç të çmuar, Black Orchid përfshin një sërë nga elementët kryesorë. Keto elemente janë vetiver, patchouli, dru sandali, temjan, qelibar, çokollatë dhe vanilje.

Ky parfum është një zgjedhje e shkëlqyeshme për ata që dëshirojnë të përjetojnë një aromë luksoze dhe tërheqëse në çdo rrethanë. Black Orchid është një parfum i cili mund të përdoret në çdo kohë dhe për çdo rast. Ju sjellë një ndjesi të pasur dhe tërheqëse në çdo moment të ditës.

ml

30, 50, 100

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Tom Ford Black Orchid”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tom-Ford-Black-Orchid-parfum-100-ml
Tom Ford Black Orchid
11,500 L22,500 L
  • 30
  • 50
  • 100
Add to cart