Black Orchid Parfum nga Tom Ford është një aromë me lule qelibar për femra dhe meshkuj. Kjo është një aromë e re. Parfumi Black Orchid u hodh në treg në vitin 2020. Notat kryesore janë Tartufi dhe Kumbulla; notat e mesme janë Rum, Ylang-Ylang dhe Orkide e Zezë; Nota bazë është Patchouli.

Ky parfum është debutimi luksoz i stilistit Tom Ford nga viti 2006. Aroma jashtëzakonisht sensuale e orkidesë së zezë imagjinare, luleve, erëzave, çokollatës, notave balsamike dhe tartufit të zi. Shumë potente dhe afatgjatë, kjo aromë merr “versionin e saj më të fuqishëm deri më tani” në verën e vitit 2020 në formën e edicionit Parfum.

Tom Ford Black Orchid Parfum thekson sensualitetin ikonik të origjinalit dhe efektin e tij afrodiziak të orkidës së zezë me një akorde të re. Joshëse të fuqishme – lule ylang-ylang të zhytur në rum të artë. Ofron një prani të zgjeruar të vajrave esencialë të çmuar dhe zbulon dimensionin e ri nuhatës të orkidës së zezë dhe ylang-ylang me akordet e kumbullës së zezë, tartufit të zi dhe paçulit.

ml

50, 100

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Tom Ford Black Orchid Parfum”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tom-Ford-Black-Orchid-Parfum-Parfum-100-ml
Tom Ford Black Orchid Parfum
19,500 L26,500 L
Rated 0 out of 5
Add to cart