Scandal by Jean Paul Gaultier, Skandali i ri i Jean Paul Gaultier ka arritur tashmë një sukses të paimagjinueshëm. Një seks apel i jashtëzakonshëm që ndërthur arome të ndryshme dhe nxit ndjenjat më të forta.

Seti perfshin : parfum Scandal Pour Homme EDT (Eau de Toilette) 50 ml, deodorant spray 150 ml, parfum 10 ml travel size.

Në fillim, tërheq vëmendjen me elegancë muskulare, duke dërguar kundërshtarët në tapet në një raund të vetëm. Aroma e parezistueshme e kokrrës tonka, sherebela e mprehtë dhe vetiveri i saj jashtëzakonisht sensual, përforcojnë seksapelin e tij të paepur.

Kjo është një aromë e bukur që ka një ndikim të pafund në zemrat e të tjerëve. Ndaj, nuk kërkon falje për forcen dhe pashmërinë e tij. Skandali është një parfum për njerëzit e fortë dhe të pavarur.

Një goditje e drejtpërdrejtë në shqisat që do ta bënte Kullën Eiffel të lëkundet. Skandali është një arome që bën që i gjithë Parisi të kërkojë më shumë dhe tërheq vëmendjen e të gjithëve. Është një parfum i jashtëzakonshëm që ndez ndjenjat dhe dëshirat në shumë njerëz.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Jean Paul Gaultier Scandal Per Meshkuj Set”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Jean-Paul-Gaultier-Scandal-set
Jean Paul Gaultier Scandal Per Meshkuj Set
11,500 L
Rated 0 out of 5

In stock