Reuzel Grooming Tonic është produkti ideal për të bërë flokët tuaj të duken të shëndetshëm dhe me volum. Ky produkt jo vetëm që i jep flokëve shkëlqim, por gjithashtu i mbron ato nga dëmtimet e nxehtësisë. Ky produkt inovativ përmban një kombinim unik prej 4 elementëve, të cilat janë ekstrakte të hithrës, rozmarinës, lajthive dhe rrënjëve të bishtit të kalit, të cilat i japin flokëve shkëlqim, fortësi dhe volum.

Përdorimi:

Për të aplikuar Grooming Tonic, së pari tundeni shishe dhe pastaj hidhni produktin në pëllëmbët e duarve tuaja. Fërkojini duart me njëra-tjetrën dhe pastaj aplikojeni produktin në flokët e lagur. Për të arritur stilin që ju dëshironi, thajini flokët me një tharëse duke i dhënë formën e dëshiruar. Nëse dëshironi një stil më natyral, përdorni Grooming Tonic dhe lëreni flokët të thahen në mënyrë natyrale.

Nëse kërkoni një produkt për flokët tuaj që i jep atyre një pamje të shëndetshme dhe voluminoze, Reuzel Grooming Tonic është zgjedhja e duhur. Me këtë produkt, ju mund të krijoni një stil të bukur dhe plotë shkëlqim që do të zgjasë gjatë gjithë ditës.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Reuzel Grooming Tonic 350ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

reuzel grooming tonic
Reuzel Grooming Tonic 350ml
2,000 L
Rated 0 out of 5

In stock