Reuzel Grooming Cream është produkt i shkëlqyeshëm per kujdesin e flokëve, i përshtatshëm për të gjitha llojet e flokëve. Siguron një mbajtje të lehtë dhe është ideal për flokët më të hollë. Ideal per floket ku dëshirohet një cilësi e shtuar ose përkufizim i shtuar. Formuluar ne menyre te veçantë, ka përfitimet e një karakteristike hidratuese që zbut flokët dhe lë një shkëlqim natyral.

Përveç kësaj, Reuzel Grooming Cream siguron një mbajtje natyrale dhe të butë. I jep flokëve një pamje të trashë dhe të plotë. Ky krem stilues është i lehtë për tu larë dhe nuk lë pas vetes ndonjë rezidencë. Aroma e tij delikate e rumit me sheqer është e frymëzuar nga kremrat tradicionale për flokët. Siguron një ndjenjë të freskët dhe të pastër gjate gjithe dites.

Reuzel Grooming Cream eshte me bazë ujore dhe përmban vetëm përbërës të zgjedhur me kujdes. Kjo formula e ndryshueshme është krijuar për t’i dhënë flokëve tuaj kujdesin dhe stilin që meritojnë. Produkti është një zgjedhje e shkëlqyeshme për ata që duan të kenë një stil të përkryer dhe flokë të pastër në çdo moment të ditës. Me Grooming Cream, flokët tuaj do të jenë gjithmonë në formë dhe do të shkëlqejnë nga një pamje e plotë.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Reuzel Grooming Cream”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reuzel Grooming Cream
Reuzel Grooming Cream
1,700 L
Rated 0 out of 5

In stock