Raywell Bio Tea, shampo kunder renies se flokeve.

Shampo kunder renies se flokeve për femra, përbërja e saj është nga kozmetika natyrale me caj jeshil, vaj ulliri camellia dhe acid hyaluronik. Kjo shampo nxit rritjen e flokëve, ndihmon në rigjenerimin e qelizave të lëkurës dhe i jep flokëve shkëlqim.

PĂ«rdorimi i shampo Raywell Bio Tea

Përdoren rreth 10 ml të shampos në cdo larje. Aplikohet mbi flokët e lagura dhe lihet të qëndrojë për rreth 2 minuta për të bërë efektin e duhur. Më pas, lahen flokët me uje të ngrohtë. Për të arritur efektin maksimal, këshillohet të përdorni shampon Raywell Bio Tea disa hërë në javë.

Përbërësit natyral të shampos Raywell Bio Tea

Shampo Raywell Bio Tea përmban përbërës natyral që nuk janë të dëmshme për flokët dhe ofron një efekt të shkëlqyer pas përdorimit. Përbërësit kryesorë të shampos janë:

  • Caj jeshil: Nxit qarkullimin e gjakut dhe ndihmon nĂ« shumĂ« probleme tĂ« flokĂ«ve. Ai gjithashtu ka njĂ« efekt tĂ« mirĂ« nĂ« luften kundĂ«r pĂ«rhapjes sĂ« baktereve dhe mikrobeve.
  • Vaj ulliri camellia: Ka shumĂ« benefite pĂ«r flokĂ«t. NĂ« shampo Bio Tea, vaji ulliri camellia pĂ«rdoret pĂ«r tĂ« ndihmuar nĂ« ruajtjen e flokĂ«ve tĂ« shĂ«ndetshme dhe tĂ« buta.
  • Acid hyaluronik: Ky pĂ«rbĂ«rĂ«s i rĂ«ndĂ«sishĂ«m ndihmon nĂ« rritjen dhe mbajtjen e lĂ«ndĂ«ve tĂ« ujit nĂ« skalp, duke ndihmuar nĂ« ruajtjen e hidratimit tĂ« qelizave tĂ« lĂ«kurĂ«s dhe flokĂ«ve.
Prodhimi i shampos Raywell Bio Tea

Shampo Bio Tea është prodhuar në Itali dhe është një produkt i sigurtë dhe cilësorë. Prodhuesi i shampos përdor metodat më të fundit të prodhimit për të siguruar një produkt me cilesi të lartë. Ndërkohë, përbërësit natyral të shampos janë testuar me kujdes për të siguruar që janë te sigurtë dhe efektive për nevojat e flokëve tuaja.

Mbajtja e flokĂ«ve tĂ« shĂ«ndetshĂ«m Ă«shtĂ« e rĂ«ndĂ«sishme pĂ«r cdo femĂ«r. PĂ«rdorimi i shampos Raywell Bio Tea do t’ju ndihmojĂ« tĂ« arrini kĂ«tĂ« qellim duke ndihmuar nĂ« rritjen dhe ruajtjen e flokĂ«ve tĂ« shĂ«ndetshme dhe tĂ« buta.

Made in Italy

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Raywell Bio Tea Anti-Hair Loss Shampoo for Women 1L”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

raywell-bio-tea-shampo-kunder-renies-se-flokeve-per-femra-
Raywell Bio Tea Anti-Hair Loss Shampoo for Women 1L
1,500 L
Rated 0 out of 5

In stock