Raywell Bio Kera shampo trajtuese për floke te holle dhe të dobët

Një problem i zakonshëm që shumë njerëz hasin është floku i hollë dhe i dobët, ndaj është e rëndësishme të gjeni një shampo që do t’ju ndihmojë të ndryshoni këtë situatë. Bio Kera është zgjedhja e duhur për të trajtuar flokët tuaj të hollë dhe të dobët. Kjo shampo përmban formulën e produkteve kozmetike natyrale me keratinë, vaj kamelia dhe përbërës aktive për volum.

Përdorimi i shampos Raywell Bio Kera

Përdorimi i shampos Bio Kera është i thjeshtë. Aplikoni rreth 10 ml shampo në pjesën e skalitur të flokëve, masazhoni lehtësisht dhe pastaj shpëlani me ujë të ngrohtë. Si rezultat, flokët tuaj do të kenë më shumë volum dhe plotësi, do jenë të shkëlqyeshëm dhe të shëndetshëm.

Përbërësit kryesorë të shampos Bio Kera

Keratina është një proteinë që ndihmon në rregullimin e shkëlqimit dhe strukturës së flokëve. Vaji kamelia është një burim i shkëlqimit dhe ushqyes i flokëve, ndërsa përbërësit aktivë të volumit do të ndihmojnë në rritjen e trashësisë së flokëve dhe shtimit të volumit të tyre.

Prodhimi i shampos Raywell Bio Kera

Bio Kera është prodhuar në Itali, dhe është një shampo e cila është krijuar për të ofruar trajtimin më të mirë për flokët tuaj. Kjo shampo është një zgjedhje e shkëlqyeshme për të gjithë ata që dëshirojnë të kenë flokët e shëndetshëm dhe të bukur.

Made in Italy

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Raywell Bio Kera Volumizing Shampoo 250ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

raywell-bio-kera-shampo-per-floke-te-holle-
Raywell Bio Kera Volumizing Shampoo 250ml
700 L
Rated 0 out of 5

In stock