Phytorelax Plus33 Purifying Clay Mask, është ideale për flokët me yndyrë. Me ekstrakte bimore që ndihmojnë në parandalimin e zbokthit dhe ynydyrës së tepërt. I le flokët të butë dhe të shndritshëm.

Për të përdorur këtë produkt në mënyrën më të mirë, fillimisht lani flokët me shampon e linjës së njëjtë. Pastaj shpërndani një sasi të vogël të produktit në flokët tuaj. Masazhoni lehtësisht për disa minuta për të siguruar që maska të mbulojë të gjithë lëkurën e kokës dhe flokët tuaj. Pas disa minutave, shplani flokët me ujë të ngrohtë për të hequr maskën.

Për të arritur një efekt të shëndetshëm dhe të qëndrueshëm, këshillohet që të përdorni këtë maskë një herë në javë. Në këtë mënyrë, flokët tuaj do të mbetën të shndritshëm dhe të butë, pa yndyra dhe zbokth. Gjithashtu, produkti përmban ekstrakte bimore medicinale që ndihmojnë në ruajtjen e shëndetit të flokëve tuaj, duke i bërë ata të ndjehen më të forta dhe më të shëndetshme në të gjithë gjatësinë e tyre.

Nese jeni ne kerkim te nje maske kunder yndyres dhe parandalimit te zbokthit, mos hezitoni te provoni kete mask!

Made in Italy.

 

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Phytorelax, Plus33 Purifying Clay Mask, 250 ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Phytorelax Plus33 Purifying Clay Mask
Phytorelax, Plus33 Purifying Clay Mask, 250 ml
1,200 L
Rated 0 out of 5

In stock