Vaj trajtues për flokët pa shlarje me një formulë të pasur dhe luksoze që i jep flokëve shkëlqim pa i humbur volumin. Hidraton flokët në thellësi, duke i lënë të butë dhe me shkëlqim.

PËRDORIMI:

Aplikoni një sasi të vogël në flokë të lagur ose të thatë dhe shpërndajeni në mënyrë uniforme përgjatë gjatësisë së flokut. Krihini flokët dhe më pas vazhdoni me stilimin që dëshironi për flokët tuaj.

Made in Italy.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Phytorelax, Macadamia Oil Treatment, 60 ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Phytorelax, Macadamia Oil Treatment, 60 ml
1,500 L

In stock