Phytorelax, Keratina Reconstructor Spray është një trajtues intensiv spërkatës me keratinë. Eshtë veçanërisht i projektuar për flokët e dëmtuar. Ky produkt përmban një formulë unike që forcon dhe rrit aftësinë e flokëve për të mbajtur sasi të mjaftueshme të keratinës në gjatësinë dhe fundet e dobëta të flokëve.

Përmbajtja e lëngës së keratinës dhe sericit në formulën e këtij trajtuesi formon një shtresë mbrojtëse dhe hidratuese mbi të gjithë kutikulën e flokëve. Kjo ndihmon në rikthimin e shkëlqimit dhe forcon flokët e dëmtuar.

Përdorimi i këtij trajtuesi është shumë i thjeshtë. Ju mund ta aplikoni këtë spërkatës në flokët tuaj të lagur ose të thatë. Shpërndajeni në mënyrë të barabartë përgjatë gjatësisë së flokëve. Pas aplikimit, nuk ka nevojë për shpëlarje të flokëve.

Nëse doni të keni flokë të shndritshëm dhe të shëndetshëm, ky produkt është zgjedhja e duhur për ju. Përfitimet e përdorimit të këtij trajtuesi me keratinë do të jenë të dukshme që nga aplikimi i parë.

Made in Italy.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Phytorelax, Keratina Reconstructor Spray, 150 ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Phytorelax, Keratina Reconstructor Spray
Phytorelax, Keratina Reconstructor Spray, 150 ml
1,200 L
Rated 0 out of 5

In stock