Phytorelax, Keratina Deep Moistrurizing Mask, për flokët me keratin të lëngët dhe sericin e cila riparon strukturën e flokëve të dëmtuara, të stresuara dhe kimikisht të trajtuara. Zbut, hidraton dhe rikthen shkëlqimin dhe vitalitetin flokëve tuaj, duke i lënë ato të buta dhe më të lehta për t’u krehur.

PËRDORIMI :

Përhapni një sasi të vogël të produktit mbi flokët e larë me shampon e të njëjtës linjë, krihini dhe lërini në vend për disa minuta. Më pas shpëlajini me ujë të ngrohtë.

Made in Italy.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Phytorelax, Keratina Deep Moistrurizing Mask, 200 ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *