Phytorelax, Coconut Silky-Smooth, Oil Non Oil, është një vaj për flokët. Ky vaj ka efekte hidratuese dhe zbutëse, për t’i bërë flokët tuaj të ndihen të butë dhe të lëmuar. Ky vaj përmban një formulë të veçantë që nuk e lë flokun tuaj të ndihet i yndyrshëm. Gjithashtu shton volumin dhe shkëlqimin e tyre. Përveç kësaj, mbron ngjyrën e flokëve dhe elimnon elektrizimin e tyre.

PËRDORIMI:

Për të përdorur Phytorelax, Coconut Silky-Smooth, Oil Non Oil, aplikoni një sasi të vogël në flokët tuaj të lagur ose të thatë dhe shpërndajeni në mënyrë të barabartë përgjatë gjithë gjatësisë së tyre. Më pas vazhdoni me stilimin e flokëve sipas dëshirës. Me këtë vaj, do të keni flokë të butë dhe të lëmuar me një shkëlqim të jashtëzakonshëm.

Nëse dëshironi të mbani flokët tuaj të shëndetshëm dhe të bukur, atëherë Phytorelax, Coconut Silky-Smooth, Oil Non Oil, është zgjedhja e duhur për ju. Ky produkt i shkëlqyer përmban veti të veçanta që do t’ju ndihmojnë të përmirësoni pamjen dhe shëndetin e flokëve tuaj. Nuk ka nevojë të shqetësoheni më për flokët tuaj të thatë ose të dëmtuar, sepse me këtë vaj do t’i ktheni flokeve një shkëlqim të shëndetshëm dhe të bukur.

Made in Italy.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Phytorelax, Coconut Silky-Smooth, Oil Non Oil 150 ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Phytorelax, Coconut Silky-Smooth, Oil Non Oil 150 ml
Phytorelax, Coconut Silky-Smooth, Oil Non Oil 150 ml
1,000 L
Rated 0 out of 5

In stock