Phytorelax Coconut Mask për flokë është një produkt i veçantë për trajtimin intensiv të flokëve. Kjo mask depërton menjëherë dhe thellë në floket tuaj. Është shumë e përshtatshme për flokët e dëmtuar dhe të brishtë. Siguron hidratim, elasticitet dhe shkëlqimin e nevojshëm.

Për të përfituar nga efektet maksimale të kësaj maske, ju duhet ta aplikoni atë në flokët e lagur pasi të keni përdorur shampon. Masazhoni lehtësisht flokët me këtë maskë për 3 deri në 5 minuta, në mënyrë që përbërësit aktiv të punojnë në mënyrën më të mirë të mundshme. Në fund të kësaj rutine, shplajeni flokët me ujë të ngrohtë për të larguar maskën nga flokët.

Kjo maskë përmban kokos dhe një sërë përbërësish të tjerë natyralë që i japin flokëve një trajtim të shkëlqyeshëm. Nëse doni të keni flokë të shëndetshëm dhe të bukur, duhet të përdorni këtë maskë në mënyrë të rregullt. Ju do të ndjeni ndryshimin menjëherë sapo te filloni ta përdorni. Do të ndiheni më mirë me flokët tuaj të bukur dhe të ndritshëm.

Nëse jeni në kërkim të një maske për flokë të veçantë që i jep flokëve hidratimin, elasticitetin dhe shkëlqimin e nevojshëm, atëherë Phytorelax Coconut Mask është zgjedhja e duhur për ju. Ju nuk do të keni më nevojë për produkte të tjera shtesë për flokë, sepse kjo maskë do t’ju japë gjithçka që ju nevojitet për të pasur flokë të shëndetshëm dhe të bukur.

Made in Italy.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Phytorelax, Coconut Mask, 250 ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Phytorelax, Coconut Mask, 250 ml
Phytorelax, Coconut Mask, 250 ml
1,000 L
Rated 0 out of 5

In stock