Phytorelax Argan Reinforcing Extra Volume Conditioner me vaj Argani është produkti perfekt për flokë të plote volum dhe të forta. Vaji i Arganit është një burim i pasur me antioksidantë, acide yndyrore dhe vitamina. Keto i japin flokëve shkëlqim dhe i mbajnë ato të shëndetshme.

Për të arritur rezultatet më të mira, është e nevojshme të përdorni këtë produkt pas aplikimit të shampos Phytorelax Argan. Pas larjes me shampo, aplikoni një sasi të vogël kondicioneri në flokët e lagur dhe masazhoni lehtësisht për disa minuta. Për një efekt më të mirë, lini produktin në flokë për një periudhë të caktuar dhe pastaj shplajeni me ujë të ngrohtë.

Ky kondicioner është ideal për të gjitha llojet e flokëve dhe i jep atyre volum dhe forcë të mjaftueshme. Argjendi i Arganit ndihmon në rregullimin e nivelit të pH-së së flokëve, duke i bërë ato të ndriçojnë dhe të duken më të shëndetshëm. Përveç kësaj, produkti është i pasur me proteina që ndihmojnë në rritjen dhe forcimin e flokëve.

Për të pasur një pamje më të shkëlqyeshme, mund të përdorni edhe produkte tjera nga linja Phytorelax Argan. Kjo linjë ofron zgjidhje të shumta për flokët tuaj, si shampo, balsam, maska dhe produkte stiluese.

Nese kerkoni nje kondicioner qe ti japi zgjidhje flokut tuaj padyshim qe duhet te provoni Phytorelax Argan Reinforcing Extra Volume Conditioner.

Made in Italy.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Phytorelax, Argan Reinforcing Extra Volume Conditioner, 250 ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Phytorelax, Argan Reinforcing Extra Volume Conditioner,
Phytorelax, Argan Reinforcing Extra Volume Conditioner, 250 ml
1,000 L
Rated 0 out of 5

In stock