Paco Rabanne Phantom  seti perfshin nje parfum Phantom EDT 100 ml, nje deodorant spray 150 ml dhe nje parfum travel size 10 ml.

Phantom është një parfum për meshkuj me arome prej druri. Kjo aromë është e re në treg. Parfumi Phantom u lëshua në vitin 2021. Ky parfum u krijua nga një grup kompozitorësh profesionistë si Anne Flipo, Dominique Ropion, Loc Dong dhe Juliette Karagueuzoglou. Notat kryesore të parfumit përfshijnë livandën, letrën e limonit dhe limonin Amalfi. Ndërsa, notat mesatare përfshijnë livandën, tymin, notën tokësore, mollën dhe paçulin. Notat baza janë vanilia, livanda dhe vetiveri.

Ky eshte nje set qe cdo mashkull preferon ta kete ne koleksionin e tij. Aroma e ketij parfumi eshte admiruese.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Paco Rabanne Phantom Set”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Paco-Rabanne-Phantom-Set
Paco Rabanne Phantom Set
Original price was: 14,500 L.Current price is: 13,500 L.
Rated 0 out of 5

In stock