Phantom by Paco Rabanne seti perfshin nje parfum Phantom EDT 100 ml dhe nje deodorant spray 150 ml.

Phantom është një parfum për meshkuj me arome prej druri. Kjo aromë është e re në treg. Parfumi Phantom u lëshua në vitin 2021 dhe u krijua nga një grup kompozitorësh profesionistë si Anne Flipo, Dominique Ropion, Loc Dong dhe Juliette Karagueuzoglou. Notat kryesore të parfumit përfshijnë livandën, letrën e limonit dhe limonin Amalfi. Ndërsa, notat mesatare përfshijnë livandën, tymin, notën tokësore, mollën dhe paçulin. Notat baza janë vanilia, livanda dhe vetiveri.

Ky eshte nje set qe cdo mashkull preferon ta kete ne koleksionin e tij. Aroma e ketij parfumi eshte admiruese.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Paco Rabanne Phantom EDT Set”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Paco-Rabanne-Phantom-EDT-Set
Paco Rabanne Phantom EDT Set
12,500 L
Rated 0 out of 5

In stock