Invictus Cologne nga Paco Rabanne, Nëse keni nevojë për një rifreskim të mesditës, spërkatni invictus mbi veten tuaj për të gjallëruar ditën tuaj.
Kjo aromë për meshkuj zbulon një sërë notash, duke përfshirë nuancat e grejpfrutit, jaseminit hedione, paçulit, gjetheve të dafinës dhe myshkut të lisit.
E lançuar nga paco rabanne në vitin 2013, kjo aromë e lezetshme është e përkryer për njeriun që dëshiron të jetë gjithmonë në maksimumin e tij.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Paco Rabanne Invictus Deodorant Stick 75ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Paco-Rabanne-Invictus-Deodorant-Stick
Paco Rabanne Invictus Deodorant Stick 75ml
3,900 L

In stock