“Discover Fame, aroma e re femërore e parezistueshme e nënshkruar nga Paco Rabanne. Frymëzuar nga krijimet e modës së markës, Fame mishëron shpirtin e parezistueshëm parizian të gruas Rabanne dhe hap një epokë të re feminiteti. E gjallë. sensuale. e lirë. Stili i parëndësishëm në Vanguard e markës, Fame ka lindur nga bashkimi ekskluziv i një jasemini shkëlqyes, një mango me lëng dhe një temjan sensual kremoz. Familja nuhatëse: FRUITY CHYPRE Piramida e nuhatjes: “Notat e sipërme: mango me lëng dhe mandarinë Notat e zemrës: JASEMIN E NDRYSHËM Notat bazë: temjan kremoz, dru sandali dhe vanilje”

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Paco Rabanne Fame Parfum 80 ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Paco-Rabanne-Fame-Parfum-80-ml
Paco Rabanne Fame Parfum 80 ml
16,500 L

In stock