Serum hidratues, ideal për flokë të shurdhër dhe të shkrifët. I bën flokët me shkëlqim, të butë dhe të menaxhueshëm. Formuluar me Acid Hyaluronic kuaternizues, përbërës inovativ i krijuar për të mbuluar fibrat e flokëve dhe për ta mbrojtur atë nga elementët mjedisorë (era, dielli, kripa, ndotja). I aftë për të mbajtur molekulat e ujit, ushqyes dhe jep shkëlqim ekstrem të flokëve.

Perdorimi:

Në flokët e lagur përdorni serumin në gjatësitë dhe këshillat e flokëve, pastaj vazhdoni me stilimin. Në flokë të thatë vendosni një sasi të vogël produkti për të disiplinuar flokët e shkrifët.

Nëse keni flokë të thatë, shfrytëzoni këtë serum për të disiplinuar flokët tuaj dhe për t’i dhene atyre hidratimin që kanë nevojë. Për të arritur një pamje të mahnitshme dhe të kujdeseni për flokët tuaj si duhet, porosisni serumin hidratues dhe filloni rrugëtimin drejt flokëve të shkëlqyeshëm!

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Organic Antifrizz Hair Serum, Trico Bio”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

serum hidratues
Organic Antifrizz Hair Serum, Trico Bio
1,500 L
Rated 0 out of 5

In stock