Moschino I Love, Love Deodorant Spray 50 ml ka një aromë femërore shkëlqyese dhe argëtuese për gruan e re që është e lumtur, e dashuruar pas jetës, plot energji dhe spontanitet. Portokalli dhe grejpfruti i japin freski dhe vitalitet aromës, të kombinuara me zambakun e luginës, trëndafilin dhe harmoninë e ngrohtë të kedrit dhe myshkut.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Moschino I Love, Love Deodorant Spray 50 ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Moschino-I-Love-Love-Deodorant-Spray-50-ml
Moschino I Love, Love Deodorant Spray 50 ml
4,500 L

In stock