Të dashurit tuaj meritojnë diçka të jashtëzakonshme më shumë se kurrë. Jepini atyre një parfum të jashtëzakonshëm: Lancôme La Vie Est Belle de Parfum in Limited Edition.

Seti perfshin:

● La Vie Est Belle Eau de Parfum 50ml. Parfumi më i mirë i grave për ata që duan aromat me lule.

● Krem Trupi La Vie Est Belle 50ml. Locioni më i mirë i trupit për lëkurë të ndjeshme.

● Xhel dushi 50ml Në këtë sezon festash, jepni diçka të jashtëzakonshme me Lancôme.

Shprehni dashurinë tuaj për të dashurit tuaj me dhurata të jashtëzakonshme: një aromë klasike për gratë e ridizajnuar si një dhuratë e jashtëzakonshme e Krishtlindjeve për të nga Richard Orlinski. Trëndafili më i çmuar për të zbukuruar dhuratat tuaja më të shumta. Për të shprehur vlerat e jashtëzakonshme dhe savoir-faire të Lancôme, Lancôme ftoi artistin bashkëkohor francez Richard Orlinski për të riinterpretuar trëndafilin ikonë. Parfumi kombinon notat e luleve të irisit pranveror me Patchouli dehëse. Këto shoqërohen me nota të pambukut të shijshëm dhe vanilje sensuale. Nuk mungojnë aromat e luleve të jaseminit ekzotik arab Qambac dhe luleve të portokallit tunizian.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Lancôme La Vie Est Belle EDP Set”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lancome-La-Vie-Est-Belle-EDP-Set
Lancôme La Vie Est Belle EDP Set
Original price was: 15,500 L.Current price is: 14,000 L.
Rated 0 out of 5

In stock