Krem trupi tonifikues, Phytorelax Uomo. Një trajtim i veçantë për trupin që përmban ekstrakte të guaranës, xhinxherit dhe kafeinës për një eksperiencë energjike pas dushit që e rilind lëkurën dhe e tonifikon, duke përfshirë edhe zonën e gjoksit. Ky produkt është i përshtatshëm për cdo lloj lëkure dhe përthithet shumë shpejt duke mos e lënë lekurën të yndyrshme dhe nuk le shenja ne rroba. Sygjerohet të përdoret mbas dushit ose mbas sportit ose ushtrimeve fizike. Aplikohet në të gjithë trupin duke e masazhuar derisa të përthithet plotësisht. Pa shpëlarje.

Mund te perdorni edhe pas shampos After Sport, Phytorelax Uomo 200ml

Zgjidhni Phytorelax Uomo për një trajtim të veçantë të trupit tuaj. Do të sjellë freski, energji dhe tonifikim në lëkurën tuaj. Aplikoni krem-in tonifikues pas dushit ose pas sportit, dhe shijoni ndjenjën e freskimit dhe rilindjes së lëkurës suaj.

Made in Italy.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Krem Trupi Tonifikues, Phytorelax Uomo 200ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

krem trupi tonifikues phytorelax uomo
Krem Trupi Tonifikues, Phytorelax Uomo 200ml
1,500 L
Rated 0 out of 5

In stock