Shampo Intra organike për flokët normal dhe me yndyrë. Eshtë një zgjedhje e shkëlqyeshme për t’i kujdesur flokët tuaj në mënyrë natyrale. Formuluar me mente dhe limon. Ky produkt ofron një përzierje të shkëlqyeshme të ingredientëve natyralë që ndihmojnë në kujdesin e flokëve normal dhe me yndyrë.

Shampo përmban 98% te ingredientë natyralë. Një zgjedhje të shkëlqyeshme për ata që duan të ndjehen të sigurtë në përdorimin e produkteve natyrale për kujdesin e flokëve.

Përdorimi i shampos është i thjeshtë. Aplikoni shampon në flokët e lagur dhe masazhoni flokët tuaj deri sa të shfaqet një shkumë e butë. Pastaj, shplajeni shampon me ujë të bollshëm për të pastruar mire flokët tuaj.

Shampo Intra organike për flokët normalë dhe me yndyrë është një zgjedhje e përsosur për të gjithë ata që dëshirojnë një kujdes të natyrshëm për flokët e tyre. Formula e pasur me mente dhe limon i jep flokëve tuaj një ndjesi të freskët dhe të pastër. Ndërsa përbërësit natyralë japin mbrojtje dhe ndihmë në kujdesin e përgjithshëm të flokëve.

Kjo shampo organike është e përshtatshme për përdorim të përditshëm dhe është për të gjitha llojet e flokëve normalë dhe me yndyrë. Përdorimi i rregullt do të ndihmojë në mbajtjen e flokëve të ndritshëm, të pastër dhe të shëndetshëm.

Përdorni shampon Intra organike për flokët tuaj dhe ndjeni ndryshimin që ajo sjell në kujdesin e flokëve tuaj. Me formulën e pasur me mente dhe limon, do t’ju ofrojë një kujdes të natyrshëm për flokët tuaj. Gjithashtu do të ndihmojë në ruajtjen e tyre të shëndetshëm dhe të fortë. Një zgjedhje e shkëlqyeshme për një kujdes të natyrshëm të flokëve tuaj.

Made in Italy.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Intra, Shampoo Normal to Oil Hair, 250 ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

shampo floke normal dhe me yndyrë
Intra, Shampoo Normal to Oil Hair, 250 ml
700 L
Rated 0 out of 5

In stock