Shampo Intra organike e cila përmban vaj liri dhe jojoba që u japin shkëlqim flokëve. Ky produkt përmban 98% ingredientë natyral.

Përdorimi:

Aplikojeni shampon në flokë të lagur dhe masazhoni flokët derisa të shfaqet një shkumë e butë. Pastaj shplajeni shampon me shume ujë.

Made in Italy.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Intra, Shampoo Dull Hair, 250 ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Intra, Shampoo Dull Hair, 250 ml
700 L

In stock