Intra shampo organike për floke të lyera dhe të trajtuar, e krijuar si një kombinim i shegës dhe frutit goji. Përmban 98% ingredient natyral që ndihmojnë në mbajtjen e ngjyrës së flokëve. Gjithashtu u japin atyre një shkëlqim të veçantë. Ky produkt është i përshtatshëm për çdo lloj floku të lyer.

Përdorimi i Intra është shumë i thjeshtë. Aplikojeni shampoin në flokët e lagur dhe masazhoni për të krijuar shkumën e butë. Më pas, shplajeni kujdesshëm me ujë të bollshëm. Është e rekomanduar të përdorni këtë shampo dy herë në javë për rezultate optimale.

Një nga avantazhet kryesore të përdorimit të Intra është përmbajtja e lartë e ingredientëve natyralë. Ky produkt nuk përmban sulfatë, parabene, ose ngjyra artificiale, të cilat mund të dëmtojnë flokët dhe të shkaktojnë irritime të lëkurës. Shampoo gjithashtu ka një efekt mbrojtës ndaj ngjyrës së flokëve tuaj, duke i bërë ato të zgjasin më gjatë dhe të mbeten të shndritshëm.

Intra është e përshtatshme për të gjitha ngjyrat e flokëve të lyer dhe të trajtuar. Pavarësisht nëse keni flokë të ndritshëm, të errët, ose me reflekse, kjo shampo do të ndihmojë të ruani ngjyrën e dëshiruar dhe të japë një pamje të shëndetshme dhe të pastër flokësh.

Kërkoni Intra sot për të arritur një kujdes të veçantë për flokët tuaj të lyer. Aplikojeni në mënyrë të rregullt dhe do të shijoni rezultatet e frytshme të kësaj shampoje organike, që do t’ju ndihmojë të keni flokë të shëndetshëm, të ndritshëm dhe të mbajtur gjatë.

Made in Italy.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Intra, Shampoo Coloured & Treated Hair, 250ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Intra Shampo Organike për Floke të Lyera
Intra, Shampoo Coloured & Treated Hair, 250ml
700 L
Rated 0 out of 5

In stock