Intra është një maske bio për floke të drejta. Eshte krijuar si një kombinim i vajit të arganit me omega 3 dhe 6. Ndihmon në parandalimin e elektrizimit të flokëve. Kjo maskë përmban 98% të ingredientëve natyralë.

Përdorimi i maskës është i thjeshtë:

  1. Aplikojeni maskën në flokët e lagur pasi keni përdorur shampon Intra, Shampoo Frizzy Hair, 250 ml.
  2. Mbajeni maskën në flokë për 5-8 minuta për të lejuar substancat aktive të veprojnë thellësisht.
  3. Më pas, shplani flokët me ujë të pastër.

Maska Intra është e pasur me vaj argani, i njohur për përfitimet e tij për kujdesin e flokëve. Vaji i arganit është i njohur për vetitë e tij hidratuese dhe ushqyese. Keto veti ndihmojnë në mbajtjen e flokëve të hidratuar, të butë dhe të shëndetshëm. Gjithashtu, përmban omega 3 dhe 6, të cilat janë acidet yndyrore esenciale që forcojnë flokët, duke i bërë ato më të fortë dhe më të shëndetshëm.

Intra është zgjedhja e duhur për ata që dëshirojnë të kujdesen për flokët e tyre në mënyrë natyrale dhe të ndihen të sigurtë për përdorimin e produkteve bio. Me këtë maskë, ju mund të ndihmoni flokët tuaj të drejta të mos elektrizohen dhe të jenë më të lehta për t’u menaxhuar.

Kështu që, për një zgjidhje natyrale për flokë të drejta dhe të shëndetshëm, provoni maskën bio Intra. Një zgjedhje e shkëlqyer për kujdesin e flokëve tuaj.

Made in Italy.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Intra, Frizzy Hair Bio Mask, 250 ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

maske per floke te drejta
Intra, Frizzy Hair Bio Mask, 250 ml
800 L
Rated 0 out of 5

In stock