Intra është një maske bio për floket me shkelqim. Kjo maske është krijuar duke përdorur një kombinim të vajit të ullirit dhe jojobës për të sjellë shkëlqim të veçantë flokëve tuaj. Kjo maskë përmban 98% ingredientë natyralë.

Përdorimi i maskës është shumë i thjeshtë. Pasi të keni lagur floket, aplikojeni maskën në mënyrë të shtrirë, pasi të keni aplikuar shampon Intra, Shampoo Dull Hair. Mbajeni maskën në flokë për 5-8 minuta dhe pastaj shplani flokët me ujë të bollshëm.

Maska Intra ka një formulë të pasur me vajra natyralë. Keto vajra i japin flokëve tuaj një trajtim të thellë dhe të hidratuar. Vaji i ullirit është një burim i pasur i antioksidantëve që ndihmon në luftimin e dëmtimeve të flokëve. Gjithashtu i jep flokeve një shkëlqim të natyrshëm. Jojoba, nga ana tjetër, ndihmon në rigjenerimin e shkallës së lëkurës dhe rritjen e flokëve.

Këto ingredientë natyralë të maskës Intra janë të njohur për vetitë e tyre të përmirësuara të kujdesit të flokëve dhe janë të sigurta për përdorim të rregullt. Maska është e përshtatshme për të gjitha llojet e flokëve dhe është ideale për të bërë një trajtim të thellë të flokëve tuaj në shtëpi.

Made in Italy.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Intra, Dull Hair Bio Mask, 250 ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

maske bio per floket me shkelqim
Intra, Dull Hair Bio Mask, 250 ml
800 L
Rated 0 out of 5

In stock