Intra është një maske bio për floke të thate dhe të demtuar. Kjo maske është e krijuar si një kombinim i vajit të kokosit me karite. Riparon dhe ushqen flokët në thellësi. Ky produkt përmban 98% të ingredientëve natyralë, duke e bërë një zgjedhje të shkëlqyer për kujdesin e flokëve.

Përdorimi i kësaj maske është i lehtë. Pas aplikimit të shampos Intra Shampoo Dry & Damaged Hair, në flokët e lagur, aplikoni maskën. Lëreni të veprojë për 5-8 minuta. Më pas, thjesht shplani flokët për të përfunduar trajtimin. Ky masazh i shpejtë dhe i thjeshtë do të sigurojë që maska të jetë e përhapur përgjatë flokëve duke siguruar që të gjitha pjesët e flokëve të përfitojnë nga përfitimet e kësaj maske të çmuar.

Intra është e pasur me vajra natyralë të kokosit dhe karite. Keto vajra janë njohur për vetitë e tyre të shërueshme për flokët. Vaji i kokosit është një burim i pasur i acideve yndyrore që ndihmojnë në rikthimin e lagështisë së flokëve të thatë dhe të dëmtuar. I kthen ato në gjendjen e tyre natyrale të shkëlqyeshme. Karite është një vaj i pasur me vitaminë E dhe yndyrna të shëndetshme. Karite ndihmon në ushqimin dhe riparimin e flokëve të dëmtuar, duke i lënë ata të lëmuar dhe të fortë.

Intra është një zgjedhje e shkëlqyer për ata që duan të ofrojnë kujdes të shkëlqyeshëm për flokët e tyre të thatë dhe të dëmtuar. Ky produkt ndihmon në rikthimin e hidratimit dhe fuqizimit të flokëve, duke i bërë ata të ndihen të butë, të fuqishëm dhe të shkëlqyeshëm.

Made in Italy.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Intra, Dry & Damaged Hair Bio Mask, 250 ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

maske floke te thate dhe demtuar
Intra, Dry & Damaged Hair Bio Mask, 250 ml
800 L
Rated 0 out of 5

In stock