Gucci Guilty For Men Pour Homme Eau de Parfum nga Gucci është një aromë djegëse druri për meshkuj. Kjo është një aromë e re. Eau de Parfum Guilty Pour Homme u lançua në vitin 2020. Notat kryesore janë trëndafili, uthull balsamike, piper i kuq djegës dhe kripë. Te mesme janë livando, lule portokalli dhe neroli. Notat bazë janë Kedri dhe Patçuli.

Edicioni i ri i linjës së rishpikur të parfumeve Gucci Gucci Guilty është një version intensiv i aromës mashkullore Gucci Guilty Pour Homme Eau de Parfum. Festimi i lirisë që marka ndjek përmes historisë #ForeverGuilty vazhdon dhe Ujë Parfumi Gucci Guilty Pour Homme ofron një riinterpretim të aromës origjinale me akordet e specave djegës djegës dhe trëndafilave të freskët qetësues.

Notat kryesore: trëndafil, spec djegës, uthull, kripë
Zemra: lule portokalli absolute, neroli, livando franceze
Baza: kedri, paçuli

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Gucci Guilty Pour Homme EDP 90 ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Gucci-Guilty-Pour-Homme-EDP-90-ml
Gucci Guilty Pour Homme EDP 90 ml
Original price was: 16,000 L.Current price is: 14,500 L.
Rated 0 out of 5

In stock