Acqua di Gio Deodorant Spray 150 ml është një produkt i dizajnuar për të ofruar një ndjesi të rehatshme dhe një mbrojtje maksimale nga djersa për gjatë gjithë ditës. Ky produkt përdor formë të lehtë dhe të avancuar teknologji për të siguruar një përvojë të mahnitshme për përdoruesin. Aroma e vecant Acqua di Gio Homme, lë lëkurën të parfumuar dhe tërheqëse gjatë gjithë ditës.

Ne ju këshillojmë që të përdorni sprej deodorant Armani di Gio çdo ditë. Ju do te keni një ndjesi të freskët dhe të këndshme gjatë gjithë diteve të verës. Mos hezitoni të provoni këtë produkt të shkëlqyeshëm dhe të ndjeni ndryshimin që ai sjell në stilin tuaj të jetës.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Giorgio Armani Acqua Di Gio Deodorant Spray 150 ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Giorgio-Armani-Acqua-Di-Gio-Deodorant-Spray
Giorgio Armani Acqua Di Gio Deodorant Spray 150 ml
5,100 L
Rated 0 out of 5

In stock