Gammapiu Boosted Modular Clipper eshte nje makine qethje profesionale.

 • Makine qethese profesionale me motor DC
 • Motor Super Torque me 7200 RPM ( goditje rrotulluese ne minut )
 • 3 Kasa per te personalizuar makinen sipas stilit tuaj
 • Teh i zbehtë 45 mm DLC Diamanti i Zi Karboni dhe teh i lëvizshëm i imet DLC për prerje të përkryer të qetë
 • 3 Leva të personalizueshme: 2 me sistem klikimi dhe 1 me sistem te lire lundrues
 • Komplete kllapash të ngushta ose standarde për opsione të ngushta, të gjata ose të shkurtra
 • Teh i rregullueshëm Zero Gap nga 4 mm në Zero
 • Bateria Li-on jep 120 minuta kohë funksionimi
 • Karikim i shpejtë 150 minuta me kordon ose stacion lidhës ose karikues mini USB
 • 8 Krehera me magnet të dyfishtë per nje pothitje sa me te shpejt ne tehun e makines si dhe qendrueshmeri maksimale gjate punes 1,5 mm deri në 19 mm
 • Ekran i madh me dritë që tregon ngarkimin e baterisë

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Gammapiu Boosted Modular Clipper”

Your email address will not be published. Required fields are marked *