Shampo Intra organike për floke te thate dhe të demtuar. Eshtë një zgjidhje e shkëlqyer për t’i dhënë flokëve tuaj kujdesin dhe ushqimin e duhur. Formuluar me vaj arrë kokosi dhe karite, kjo shampo riparon dhe ushqen flokët tuaj. I le floket të shëndetshëm dhe plote shkelqim. Me 98% të ingredientëve të saj të përbërë nga burime natyrale, kjo shampo është zgjedhje e preferuar për ato që kërkojnë produkte organike për kujdesin e flokëve.

Karakteristikat:

Përdorimi i shampos është i thjeshtë dhe efektiv. Fillimisht, lagni flokët dhe pastaj aplikoi shampon në skalp. Masažhoni me kujdes për të ndihmuar substancat e shampos të përhapen mirë dhe të pastrojnë flokët tuaj. Pasi të formohet një shkumë e butë, shplajeni mjaftueshëm me ujë për të hequr të gjithë produktin nga flokët. Përsëriteni këtë procedurë nëse është e nevojshme.

Ky produkt është krijuar për të plotësuar standardet më të larta të cilësisë dhe sigurisë. Formulimi i tij nuk përmban parabene, sulfat, dhe substancat e dëmshme të tjera kimike. Është një zgjedhje e shkëlqyer për ato që duan të mbajnë flokët e tyre të shëndetshëm.

Përdorimi i kësaj shampoje organike do t’ju ndihmojë të përfitoni nga vetit natyrale që ofrojnë vajrat e arrës se kokosit dhe karite. Kokosi konsiderohet si një burim i pasur i acideve yndyrore që hidraton dhe ndihmon në mbajtjen e lagështisë së flokëve. Karite është një ingredient tjetër i fuqishem që ndihmon në riparimin e dëmtimeve të flokëve dhe i jep atyre një pamje të shëndetshme.

Kështu që, nëse kërkoni një shampo organike që është e dobishme për flokët tuaj të thatë dhe të dëmtuar, Intra Dry & Damaged Hair organike është zgjedhja e duhur për ju.

Made in Italy.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Intra, Shampoo Dry & Damaged Hair, 250 ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Intra, Shampoo Dry & Damaged Hair, 250 ml
700 L
Rated 0 out of 5

In stock