Shampo Intra Organike per floke me shkelqim. Formulimi i saj i pasur me vaj liri dhe jojoba i jep flokëve tuaj një shkëlqim të mahnitshëm. Kjo shampo përmban 98% ingredientë natyralë. Një zgjedhje e shkëlqyeshme për ata që kërkojnë një produkt të cilësisë së lartë dhe të pastruar nga kimikatët dëmshëm.

Për të përdorur këtë shampo, fillimisht lagini flokët dhe pastaj aplikojeni shampon duke masazhuar butësisht. Kjo do të ndihmojë për të krijuar një shkumë të butë që do të largojë pluhurin dhe ndotësit nga flokët tuaj. Pasi të keni masazhuar mjaftueshëm, shplajeni shampon me ujë të bollshëm. Sigurohuni që të largoni të gjithë produktin nga flokët tuaj.

Një nga përparësitë e kësaj shampoje është përbërja e saj natyrale. Vaj ulliri dhe jojoba janë dy ingredientë të fuqishëm që japin pastrim dhe ndihmojnë në kujdesin e flokëve. Vaj i ullirit është një burim i pasur i acidit yndyror dhe vitaminave që hidraton dhe forcon flokët, ndërsa vaji jojoba ndihmon në rregullimin e prodhimit të yndyrës së lëkurës së kokës, duke ndihmuar në parandalimin e flokëve të yndyrshëm.

Përdorimi i rregullt i kësaj shampoje do të ndihmojë në ruajtjen e lëkurës së kokës të pastër dhe të freskët, ndërsa një shkëlqim i natyrshëm do të shfaqet në flokët tuaj. Shampoja Intra Organike është e lehtë për t’u përdorur dhe do të ofrojë një ndjenjë të pastër pas përdorimit.

Made in Italy.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Intra, Shampoo Dull Hair, 250 ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

floke me shkelqim
Intra, Shampoo Dull Hair, 250 ml
700 L
Rated 0 out of 5

In stock