Dior Sauvage EDP: Parfumi per Meshkuj i Ri me një Aromë të Egër

Dior goditi botën me krijimin e një arome të re që përmban shumë aspekte të ndryshme të një burri moderne. Përparësia e tyre ishte për të krijuar një aromë të parezistueshme. Dior arriti qëllimin duke krijuar një aromë mashkullore Amber Fougere.

Suskesi i Dior Sauvage EDP:

Pas suksesit të madh të ujit tualeti Sauvage, Dior krijoi formën e re të fokusit, e cila u krijua për të zbuluar aspekte të reja të Sauvage. Përbërja me aspekte orientale dhe vanilje përshkruhet si mbështjellëse, e butë, misterioze dhe sensuale.

Me një projeksion aromash më të fortë dhe sillim aromash, aroma popullore arriti një stuhi reklamash. Ajo u kthye në një nga parfumet më të shitur në botë. Aroma e Dior Sauvage është joshëse dhe e fuqishme. Kombinon nota të freskëta, pikante dhe qelibar, duke lënë tharje vanilje dhe Ambroxan.

Për të arritur një përshtatje sa më të mirë të kësaj arome, Dior rekomandon përdorimin e saj në darka apo ngjarje të rëndësishme. Aroma e egër dhe intriguese e Dior Sauvage EDP do të bëjë që përdoruesi të ndjehet i veçantë dhe unik në çdo situatë.

Me një sërë vlerash dhe cilësish, Dior Sauvage EDP është një parfum që duhet të provohet nga çdo burrë. Për më tepër, ajo është një ndër parfumet më të preferuara në botë, e cila përmban një arome të fuqishme dhe të shtrenjtë, të cilën çdo burrë dëshiron ta ketë në koleksionin e tij të parfumeve.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Dior Sauvage Eau De Parfum 100ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Dior-Sauvage-eau-de-parfum-100-ml
Dior Sauvage Eau De Parfum 100ml
17,000 L

In stock