Moderne. I egër. Mashkullore. Dior goditi botën e parfumeve, duke kompozuar një aromë të parezistueshme mashkullore Amber Fougere. Pas suksesit të madh të ujit tualeti Sauvage, forma e re e përqendrimit u krijua për të zbuluar aspekte të reja të Sauvage. Përbërja me aspekte orientale dhe vanilje përshkruhet si mbështjellëse, e butë, misterioze dhe sensuale. Me një projeksion aromash më të fortë dhe sillim aromash, aroma popullore arriti një stuhi reklamash, duke u kthyer në një nga parfumet më të shitur në botë. Joshëse dhe e fuqishme, aroma kombinon nota të freskëta, pikante dhe qelibar, duke lënë tharje vanilje dhe Ambroxan.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Dior Sauvage Eau De Parfum 100ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Dior-Sauvage-eau-de-parfum-100-ml
Dior Sauvage Eau De Parfum 100ml
17,000 L

In stock